Pewna wygrana z Raniżovią

W drugim sparingu pewnie pokonujemy Raniżovię Raniżów 3:0. Bramki dla nas zdobyli Maciej Micał, Jacek Kocurek i Łukasz Kalandyk z rzutu wolnego.

Skład: Jodłowski- Gorzelany(Surowiec) Lib(Kłeczek) Guzek(Rak) Wrona(Trznadel) Kucharzyk(Bednarski) Byjoś(Testowany) Bać(Kalandyk) Kocurek(Szeliga) Rachwalski(Wiech)

Zarząd klubu Jedność Niechobrz chciałby serdecznie podziękować Gromowi Mogielnica za udostępnienie obiektu.

Przed naszymi zawodnikami pracowity tydzień. W najbliższa środę w Niechobrzu rozegramy sparing z Gromem Handzlówka. Początek o godzinie 18.

W sobotę rozegramy sparing z drużyną z Wólki Podleśnej, a w niedzielę rozpoczniemy zmagania w Pucharze Burmistrza. Przeciwnikiem będzie zwycięzca z pary Grom Mogielnica-Wolontariusze. Finał i mecz o 3 miejsce zostaną rozegrane w Zgłobniu; 6 sierpnia.