Wygrana w Błażowej

W drugiej kolejce rundy wiosennej nasza drużyna wygrała 2:0 na gorącym terenie w Błażowej. Bramki dla nas zdobyli: Kłeczek z rzutu karnego i Kalandyk

W pierwszej połowie dobre okazje do zdobycia bramek mieli Bartek Bać który z 3 m trafił w bramkarza. Następnie z rzutu wolnego w słupek trafił Kalandyk, zaś w samej końcówce Michał Kucharzyk strzałem głową trafił w "kępkę" koło słupka.

Na początku drugiej połowie zawodnik Błażowianki po dobrym dorzucie ładnie uderzył głową, lecz na posterunku stał Jodłowski. Wreszcie przyszła 70 min, w której to Bartka Bacia faulował zawodnik gospodarzy. Pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się kapitan Kłeczek. W 80 minucie ładną prostopadłą piłką popisał się Kocurek, zagrał do Łukasza Kalandyka a ten pewnie umieścił piłkę w bramce.

Cały zarząd klubu LKS Jedność Niechobrz chciałby pogratulować Łukaszowi Kalandykowi uzyskania uprawnień trenerskich.

Również chcielibyśmy pogratulować Sebastianowi Bednarskiemu, podopiecznemu Sebastiana Kłeczka, debiutu w seniorach.

bramki:
72 minuta Sebastian Kłeczek 0:1 rzut karny
86 minuta Hubert Serwatka 0:2 bramka samobójcza po strzale Łukasza Kalandyka

Żółte kartki: 14 minuta Krzysztof Bosek Jedność Niechobrz

Jedność Niechobrz skład:
Szymon Jodłowski
Marcin Gorzelany, Grzegorz Rak , Paweł Lib, Sebastian Kłeczek, Michał Kucharzyk,
Konrad Wrona, Bartłomiej Bać, Łukasz Kalandyk,Krzysztof Bosek, Dariusz Szeliga

Rezerwowi Jedność:
Sebastian Bednarski, Patryk Byjoś,Marcin Grzebyk, Mateusz Guzek, Jacek Kocurek, Marcin Lenik, Paweł Trznadel

Zmiany Jedność:
46 minuta Jacek Kocurek za Krzysztof Bosek